RG1005N-4021-B-T5
MFR.Part #
RG1005N-4021-B-T5
JLCPCB Part #
C1726688
Description
-55℃~+155℃ 4.02kΩ 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS