RG1005N-3922-D-T10
MFR.Part #
RG1005N-3922-D-T10
JLCPCB Part #
C1704653
Description
-55℃~+155℃ 39.2kΩ 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS