RG1005N-3571-W-T1
MFR.Part #
RG1005N-3571-W-T1
JLCPCB Part #
C3996722
Description
-55℃~+155℃ 3.57kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS