RG1005N-3320-D-T10
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1005N-3320-D-T10
JLCPCB Part #
C1703286
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 332Ω 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS