RG1005N-3092-W-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1005N-3092-W-T5
JLCPCB Part #
C3982879
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 30.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS