RG1005N-3091-D-T10
MFR.Part #
RG1005N-3091-D-T10
JLCPCB Part #
C4305856
Description
-55℃~+155℃ 3.09kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS