RG1005N-3090-W-T5
MFR.Part #
RG1005N-3090-W-T5
JLCPCB Part #
C4229136
Description
-55℃~+155℃ 309Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS