RG1005N-2742-W-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1005N-2742-W-T1
JLCPCB Part #
C4261652
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS