RG1005N-2552-W-T5
MFR.Part #
RG1005N-2552-W-T5
JLCPCB Part #
C4064036
Description
-55℃~+155℃ 25.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS