RG1005N-2261-W-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1005N-2261-W-T5
JLCPCB Part #
C4146773
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS