RG1005N-2261-D-T10
MFR.Part #
RG1005N-2261-D-T10
JLCPCB Part #
C1703014
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS