RG1005N-1960-D-T10
MFR.Part #
RG1005N-1960-D-T10
JLCPCB Part #
C1703678
Description
-55℃~+155℃ 196Ω 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS