RG1005N-1872-W-T1
MFR.Part #
RG1005N-1872-W-T1
JLCPCB Part #
C6643214
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS