RG1005N-1822-W-T1
MFR.Part #
RG1005N-1822-W-T1
JLCPCB Part #
C4272059
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS