RG1005N-1651-W-T5
MFR.Part #
RG1005N-1651-W-T5
JLCPCB Part #
C4197528
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS