RG1005N-1542-W-T5
MFR.Part #
RG1005N-1542-W-T5
JLCPCB Part #
C4118359
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS