RG1005N-153-B-T5
MFR.Part #
RG1005N-153-B-T5
JLCPCB Part #
C4174400
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS