RG1005N-123-W-T5
MFR.Part #
RG1005N-123-W-T5
JLCPCB Part #
C4119646
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS