RG1005N-121-B-T5
MFR.Part #
RG1005N-121-B-T5
JLCPCB Part #
C1726073
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS