RG1005N-1180-W-T5
MFR.Part #
RG1005N-1180-W-T5
JLCPCB Part #
C4227424
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS