RG1005N-1150-D-T10
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1005N-1150-D-T10
JLCPCB Part #
C4231585
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS