RG1005N-1150-B-T5
MFR.Part #
RG1005N-1150-B-T5
JLCPCB Part #
C4275167
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS