RG1005N-112-W-T5
MFR.Part #
RG1005N-112-W-T5
JLCPCB Part #
C3986625
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS