RG1005N-1021-D-T10
MFR.Part #
RG1005N-1021-D-T10
JLCPCB Part #
C4002192
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS