RG1005N-1021-B-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1005N-1021-B-T5
JLCPCB Part #
C1726722
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS