RG1005N-101-B-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1005N-101-B-T5
JLCPCB Part #
C1725769
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS