RG0603Q-513-D-T10
MFR.Part #
RG0603Q-513-D-T10
JLCPCB Part #
C20136880
Description
-55℃~+155℃ 51kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS