RG0603Q-4322-D-T10
MFR.Part #
RG0603Q-4322-D-T10
JLCPCB Part #
C20136865
Description
-55℃~+155℃ 43.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS