RG0603Q-2872-D-T10
MFR.Part #
RG0603Q-2872-D-T10
JLCPCB Part #
C20136844
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS