RG0603P-1652-B-T10
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG0603P-1652-B-T10
JLCPCB Part #
C20135419
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS