PRG3216P-9101-B-T5
MFR.Part #
PRG3216P-9101-B-T5
JLCPCB Part #
C1716626
Description
-55℃~+155℃ 150V 1W 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS