PRG3216P-5761-D-T5
MFR.Part #
PRG3216P-5761-D-T5
JLCPCB Part #
C1701203
Description
-55℃~+155℃ 150V 1W 5.76kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS