PRG3216P-51R0-D-T5
MFR.Part #
PRG3216P-51R0-D-T5
JLCPCB Part #
C3915443
Description
-55℃~+155℃ 1W 51Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS