PRG3216P-4750-D-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
PRG3216P-4750-D-T5
JLCPCB Part #
C1701032
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 150V 1W 475Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS