PRG3216P-33R2-D-T5
MFR.Part #
PRG3216P-33R2-D-T5
JLCPCB Part #
C4079793
Description
-55℃~+155℃ 1W 33.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS