PRG3216P-3160-B-T5
MFR.Part #
PRG3216P-3160-B-T5
JLCPCB Part #
C1715880
Description
-55℃~+155℃ 150V 1W 316Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS