PRG3216P-2741-B-T5
MFR.Part #
PRG3216P-2741-B-T5
JLCPCB Part #
C1715965
Description
-55℃~+155℃ 150V 1W 2.74kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS