PRG3216P-2261-D-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
PRG3216P-2261-D-T5
JLCPCB Part #
C4161529
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.26kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS