PRG3216P-20R0-D-T5
MFR.Part #
PRG3216P-20R0-D-T5
JLCPCB Part #
C4250261
Description
-55℃~+155℃ 1W 20Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS