PRG3216P-1742-B-T5
MFR.Part #
PRG3216P-1742-B-T5
JLCPCB Part #
C1717119
Description
-55℃~+155℃ 150V 17.4kΩ 1W Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS