PRG3216P-1581-D-T5
MFR.Part #
PRG3216P-1581-D-T5
JLCPCB Part #
C1700362
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 150V 1W Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS