PRG3216P-1501-B-T5
MFR.Part #
PRG3216P-1501-B-T5
JLCPCB Part #
C1717199
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 150V 1W Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS