PRG3216P-1202-D-T5
MFR.Part #
PRG3216P-1202-D-T5
JLCPCB Part #
C4232700
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 1W Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS