PRG3216P-1100-B-T5
MFR.Part #
PRG3216P-1100-B-T5
JLCPCB Part #
C4099474
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 1W Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS