KRL7638-C-R015-F-T1
MFR.Part #
KRL7638-C-R015-F-T1
JLCPCB Part #
C4265177
Package
3015
Description
-55℃~+175℃ 15mΩ 3W ±1% ±50ppm/℃ 3015 Chip Resistor - Surface Mount ROHS