KRL6432T4-M-R500-F-T1
MFR.Part #
KRL6432T4-M-R500-F-T1
JLCPCB Part #
C4259089
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 2W 500mΩ ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS