KRL3216T4-M-R100-F-T1
MFR.Part #
KRL3216T4-M-R100-F-T1
JLCPCB Part #
C3916402
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 1W ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS