KRL3216T4A-M-R100-F-T5
MFR.Part #
KRL3216T4A-M-R100-F-T5
JLCPCB Part #
C1724188
Description
1.5W 100mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±35ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS