KRL3216T4A-M-R047-F-T1
MFR.Part #
KRL3216T4A-M-R047-F-T1
JLCPCB Part #
C4286873
Description
-55℃~+155℃ 1W 47mΩ ±1% ±35ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS