KRL1220E-M-R390-F-T5
MFR.Part #
KRL1220E-M-R390-F-T5
JLCPCB Part #
C2075257
Description
390mΩ 500mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS